Redactie

Hoofdredacteur
Gé Konings, e-mail: ge.konings@wolterskluwer.com

Nieuwsredactie
Marjan Glastra, e-mail marjan.glastra@wolterskluwer.com
Sylvia de la Bey, e-mail: sylvia.de.la.bey@wolterskluwer.com
Ineke van Bussel, e-mail: ineke.van.bussel@wolterskluwer.com

Redactie-ondersteuning
Ineke van Bussel, e-mail: ineke.van.bussel@wolterskluwer.com
Jan Spitters, e-mail: jan.spitters@wolterskluwer.com

Redactie Vakstudienieuws Vandaag
René van Beurden, e-mail: rene.van.beurden@wolterskluwer.com
Anna van Aalst, e-mail: anna.van.aalst@wolterskluwer.com
Marjan Glastra, e-mail: marjan.glastra@wolterskluwer.com
Alex Martens, e-mail: alex.martens@wolterskluwer.com
Sylvia de la Bey, e-mail: sylvia.de.la.bey@wolterskluwer.com

Adverteren, sponsoring en partnerrelaties
Tim Lansbergen
E-mail: tim@crossmedianederland.com
Telefoon: 010-7421022

voor meer informatie zie onze advertentiepagina

Uitgever
Stephanie Keij
E-mail: stephanie.keij@wolterskluwer.com
Telefoon: 0570-647303
Telefoon mobiel: 06-29185360

Marketing
Liesbeth Bosch
E-mail: liesbeth.bosch@wolterskluwer.com
Telefoon: 0570-647712

Wolters Kluwer Klantenservice
Klantenservice Wolters Kluwer

Auteursrecht
Zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Wolters Kluwer is het de gebruiker van deze site niet toegestaan de producten en/of informatiediensten die op deze site worden aangeboden te verveelvoudigen of openbaar te maken.

Alle rechten waaronder alle intellectuele eigendomsrechten op alle inhoudelijke informatie en het beeldmateriaal op de website blijven te allen tijde voorbehouden aan Wolters Kluwer. Gebruik hiervan is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van Wolters Kluwer. Deze kunt u aanvragen door middel van het sturen van een e-mail.